Strach (1995)

Strach 2019-03-16 00:51:42

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Strach" uzyskał ocenę 3.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie  oraz imdb.com .

Liczba wyświetleń

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • The Fear

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 38 min.

Data premiery

  • 1995-01-20

Data premiery DVD

  • 1995-01-20

Studio

  • Imagine Entertainment

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Kilkoro studentów wyjeżdża do leśnego domku na krótki wypoczynek. Chcą się tam poddać specjalnej terapii mającej uodpornić ich na własne lęki. Na miejscu zostają jednak zaatakowani przez 'drewniane' (dosłownie) monstrum.

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film strach online. Reżyserem filmu jest Vincent Robert. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 38 min. Premiera miała miejsce w piątek 20 styczeń 1995. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Strach" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Strach" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.