Szukajcie Kapitana Marvela na mistrzostwa College Football Championship 2019 zwiastun, obsada czy kolejny spot?

Szukajcie Kapitana Marvela na mistrzostwa College Football Championship 2019 zwiastun, obsada czy kolejny spot?

ESPN ogłosił, że Kapitan Marvel będzie emitował specjalny zwiastun podczas College Football Championship w dniu 7 stycznia. Niedawno wybrany jeden z najbardziej oczekiwanych filmów 2019 roku, Kapitan Marvel przedstawi Brie Larsona jako tytułowego bohatera, który ma być najpotężniejszym superbohaterem, który do tej pory miał wejść do MCU.

Kapitan Marvel

Ziemska kobieta po kontakcie z obcą rasą Kree otrzymuje nadludzkie moce.

Zobacz więcej

Marvel jest bardzo ostrożny, jeśli chodzi o marketing superbohatera i szczególnie tajemniczy. W rzeczywistości studio nadal odmawia nawet potwierdzenia, jakie postaci grają niektóre z gwiazd. Chociaż początkowo informowano, że Jude Law został oddany jako bohater Kree Mar-Vell, Marvel's odmówił oficjalnego potwierdzenia, że, a w rezultacie wiele osób wierzy, że jest on rzeczywiście Kree villain Yon-Rogg. Strona Disneya została niedawno zaktualizowana, aby zidentyfikować Prawo jako Mar-Vell, ale została szybko zredagowana, dzięki czemu wygląda to na błąd popełniony przez członka zespołu PR.

Miejmy nadzieję, że wkrótce nadejdzie wskazówka lub dwie. ESPN ogłosił, że nowe treści kapitana Marvela będą emitowane na College Football Championship 2019 w dniu 7 stycznia.

Czarna Pantera

T'Challa po śmierci ojca wraca do rodzinnego kraju, by objąć tron. Wkrótce Wakanda zostaje napadnięta przez dawnego wroga. Młody władca zbiera sojuszn...

Zobacz więcej

Staje się to już tradycją dla kampanii reklamowych Marvel Studios; ekskluzywne materiały filmowe Black Panther były emitowane również podczas meczy futbolowych w ubiegłym roku. Ważne jest, aby pamiętać, że nie będzie to prawdopodobnie zwiastun, tylko kolejny (miejmy nadzieję, że rozbudowany) spot telewizyjny. Ostatnie spoty telewizyjne nie porzuciły zbyt wielu wskazówek; w rzeczywistości to głównie materiały filmowe z dwóch pierwszych zwiastunów, które zostały poddane recyklingowi. Miejmy nadzieję, że będzie to trochę inne, a Marvel będzie kontynuował budowę wizerunku dla tego filmu.

Avengers: Endgame

Po wymazaniu połowy życia we Wszechświecie przez Thanosa, Avengersi starają się zrobić wszystko co konieczne, aby pokonać szalonego tytana.

Zobacz więcej

Kapitan Marvel jest ważnym filmem dla MCU. Oczekuje się, że będzie to ważny krok w podróży do Avengers: Endgame, z Carol Danvers już potwierdzone, aby współpracować z ocalałymi bohaterami Ziemi.

Thor

Film zrealizowany na podstawie kultowego komiksu o Thorze, władcy pioruna, synu Odyna, który został wydany w 1962 roku. Thor, który walczy za pomocą M...

Zobacz więcej

Przypuszczalnie będzie ona kluczowym graczem w walce z Thanosem; biorąc pod uwagę poziomy mocy już pokazane w odniesieniu do "Formy binarnej" Carol, będzie ona naprawdę siłą, z którą należy się liczyć. Perspektywa współpracy Kapitana Marvela z Thorem jest szczególnie ekscytująca.

Agenci T.A.R.C.Z.Y.

Wkrótce po bitwie o Nowy Jork, Phil Coulson (Clark Gregg), agent organizacji S.H.I.E.L.D., powołuje specjalny zespół mający za zadanie wyjaśniać dziwn...

Zobacz więcej

Jednocześnie jednak, film jest również w gruncie rzeczy opowieścią zarówno dla Nicka Fury, jak i Phila Coulsona, dwóch najbardziej znaczących agentów S.H.I.E.E.L.D. Według trailera, Fury był na skraju wyjścia z S.H.I.I.E.L.D., kiedy skrzyżował ścieżki z Carol Danvers, a ona będzie służyć jako jego inspiracja. Nie ma wątpliwości, że wyjaśni to również, dlaczego jest przekonany, że Inicjatywa Avengers jest jedynym sposobem, aby uratować planetę przed zagrożeniami takimi jak Loki, Chitauri czy Thanos.