Dzieci kukurydzy (1984)

Dzieci kukurydzy 2019-03-16 00:06:27

Źródło: filmweb.pl oraz imdb.com

Film "Dzieci kukurydzy" uzyskał ocenę 5.00, bazując na ocenach pozostawionych w serwisie filmweb.pl oraz imdb.com .

Chmura tagów

Chcesz obejrzeć?

Znajdź ten film na DVD lub Blu-Ray

Tytuł oryginalny

  • Children of the Corn

Gatunek

Produkcja

Reżyseria

Scenariusz

Obsada

Czas trwania

  • 1 godz. 33 min.

Data premiery

  • 1984-03-09

Data premiery DVD

  • 1984-03-09

Studio

  • New World Pictures

Kategoria wiekowa

  • R

Zobacz również

Zarys fabuły

Młoda para przybywa do małego, opuszczonego miasteczka w Nebrasce. Mijajac pola kukurydzy, młodzi napotykają gromadkę dziwnie wygladających dzieci. Wkrótce okazuje się, że przed trzema laty w miasteczku rozegrała się prawdziwa tragedia. Pewnego niedzielnego ranka, grupa dzieci pod wodzą młodzieńca w kapłańskich szatach, dokonała wielkiej masakry mieszkańców. Od tego czasu grupa ta czcząc satanistycznego demona, poszukuje dla niego nowych ofiar. W tym momencie młoda para rozpoczyna walkę o przeżycie.

Galera zdjęć

Serwis VODPLAY.pl sprawdza dla Ciebie, w których platformach VOD obejrzysz legalnie cały film dzieci kukurydzy online. Reżyserem filmu jest Fritz Kiersch. Zdecydowanie możemy zaliczyć ten film do gatunku Horror. Cały film trwa około 1 godz. 33 min. Premiera miała miejsce w piątek 09 marzec 1984. Ten materiał w zależności od serwisu VOD może być dostępny za darmo, z napisami, z lektorem lub z dubbingiem. Dystrybucja filmu "Dzieci kukurydzy" jest zapewniana przez legalne źródła. Nie zezwalamy na umieszczanie odnośników do darmowych wersji "Dzieci kukurydzy" na serwisach typu zalukaj, cda, kinoman czy youtube.

W naszym serwisie NIE znajdziesz linków do pirackich źródeł. Bazujemy na ogólnodostępnych serwisach takich jak filmweb.pl oraz imdb.com. Linki, które są dostępne po zalogowaniu, prowadzą do autoryzowanych serwisów VOD, dzięki czemu masz pewność, że wspierasz legalną kulturę.